Sarışınlar için en güzel renk nedir? Demode görünmemek için neler yapılmalı? Tüm bunları sizin için araştırdık. İşte Sarışın Kadınlarda Mükemmel Görünen 5 renk !

Sarı saç furyası kulağa eski moda gibi gelse de, doğru renkler ile kombinlediğinizde ortaya harika bir görünüm çıkaracağınıza emin olabilirsiniz. Tam da havalar sıcakken sokak modasından kırmızı halıya kadar herkesin yavaş yavaş sarı renge dönüş yaptığını görebilirsiniz.

KIRMIZI

Fazla klasik olmayan ortamlar için belden sonrası geniş, şifon ve kırmızı bir elbise tercih ederek kombininizi siyah aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

KLASİK METALİK

Sarı saçlara parıltı kadar hiçbir şey yakışmıyor. Gümüş veya altın hiç fark etmez. Ancak modern bir görünüm yaratmak istiyorsanız önerimiz gümüşten yana olacaktır.

PEMBENİN HER TONU

Daha keskin görünmek istiyorsanız nud pembe renginde saten bir elbisenin yanında gold aksesuarlar kullanabilir, görünüşünüzü de kırmızı ruj ile tamamlayabilirsiniz.

ZÜMRÜT YEŞİLİ

Günlük hayatta çok fazla kullanma imkanına sahip olunmasa da, özel günlerde gölgesiyle bile size fark katabilen tek renktir. Hem şık hem de spor bir görünüm yakalamak istiyorsanız bu rengi kıyafetlerinizde tercih edebilirsiniz.

SİYAH

Siyahı, her türlü renk ile kombinleyebileceğiniz gibi baştan aşağı siyah deriye bürünüp beyaz deri ayakkabılar ile de tercih edebilirsiniz.