Gösteri dünyasının bazı ünlüleri bir çok insanın hayalinde bile göremeyeceği paraları kazandıkları halde eli sıkı olmalarıyla tanınıyorlar.Kimi gittiği mekanda otopark parası vermemek için bin dereden su getiriyor, kimi bir sakızı bile veresiye alıyor. İşte eli sıkı ünlüler...

Fahriye Evcen Ve Burak Özçivit İkinci Balayına Çıktı!

Ünlü oyuncular Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, ikinci balayına çıktı.

Sinemaseverlerin merakla beklediği 'Kardeşim Benim 2' filminin çekimleri bittikten sonra soluğu Küba'da alan Fahriye Evcen ve Burak özçivit çifti, ikinci balayına çıktı. Yeni evli çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, balyı için gittikleri Küba'da çektirdikleri fotoğrafları, sosyal medya hesaplarından paylaştılar. Küba tatilini sosyal medya hesabından duyuran ilk isim, güzel oyuncu Fahriye Evcen oldu. Başarılı güzel Evcen, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafların altına ülkenin hastag'ini koydu.

FAHRİYE EVCEN EŞİ BURAK ÖZÇİVİT'E BAKIN NASIL HİTAP EDİYOR!

Sosyal medya hesabından eşi Burak Özçivit'le olan fotoğrafını paylaşan yeni gelinFahriye Evcen, "Gülen yüzüm, Can içim" notunu yazdı. Geride bıraktığımız 29 Haziran’da rüya gibi bir düğünle dünyaevine giren ve daha sonra balayı için Maldivler’e giden Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti, Türkiye’ye dönüş yaptı. Başarılı oyuncu Fahriye Evcen'in İstinye’de bulunan evine taşınan ünlü oyuncu Burak Özçivit, genç kızların sevgilisi Murat Boz’la başrol oynadığı ‘Kardeşim Benim 2’nin çekimleri için Assos’a gitti. Fahriye Evcen ise, yeni dünyaevine girdiği Burak Özçivit'ten ayrı kalmanın üzüntüsünü sosyal medya paylaşımıyla ortaya koyrdu.

Taze gelin Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit'le birlikte çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak, “Gülen yüzüm, Can içim" notunu yazdı.