Ünlü isimlerin daha önce görmediğiniz ev halleri görünce, şoke olacaksınız.

Esra Erol'un Damat Adayı Amansız Hastalığa Yakalandı!

Ünlü sunucu Esra Erol'un izdivaç programı yayınlandığı dönemde eş arayan damat adayı Yasin Sayman, yaşam mücadelesi veriyor. Yasin Sayman için Esra Erol da kan bağışı çağrısı yaptı.

DAMAT ADAYI YASİN SAYMAN İÇİN KAN BAĞIŞI ÇAĞRISI YAPILDI

Antalya'da bir hastanede tedavi gören damat adayı Yasin Sayman için A RH negatif kan aranıyor. Damat adayı Yasin Sayman'ın arkadaşları "Yasin amansız bir hastalıkla mücadele ediyor. A RH negatif kana ihtiyaç var" diyerek Antalya ve çevresinde oturanlardan yardım talep etti.

ÜNLÜ SUNUCU ESRA EROL DA PAYLAŞTI

Ekranların sevilen sunucusu Esra Erol da, eski damat adayı Yasin Sayman için paylaşım yaptı. Ünlü sunucu Esra Erol, 'Yasinimiz için Antalya'da acil kan lazım' dedi.

Esra Erol Kimdir ?

12 mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp'de doğdu. Ailesinin 5 kızının ortancasıdır. Memleketi Sinop-Ayancık'tır. İlk-orta ve lise öğrenimini Kütahya'da tamamlamıştır. Kız lisesi Çini ve Seramik mezunudur. Üniversitesini Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi üzerinden bitirdi.

Maltepe Üniversitesi'nden diksiyon-spikerlik kursu alan Esra Erol sonrasında Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı. Kanal D'de "Turkuaz" adlı programı sunan Esra Erol bu program ardından Technology Channel'da Siemens Mobile Kuşak Sunuculığu yaptı.

Evlilik programı sunmaya Flash Tv 'de "Desti Izdivaç"adlı proğramla başlayan Esra Erol devamında sırasıyla "Esra Erol'la İzdivaç" , "Esra Erol`la Evlen benimle" adlı programları sundu. Ekran yıldızı olmasını sağlayan program ise "Esra Erol'la İzdivaç" programıdır. 2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile sunucusu olduğu programında, canlı yayında evlendi. 23 Temmuz 2011 tarihinde İdris Ali Özbir adında erkek çocuğu oldu. 2015 senesi ATV ekranında "Esra Erol'da" adlı programın sunuculuğunu yapmaya devam ediyor.