Kimi ünlü dini inancını veya bu konudaki düşüncelerini konuşmaktan kaçınıyor olsa da pek çok ünlü hem konuşmaktan hem de sosyal medyadan paylaşım yapmaktan kaçınmıyor. İşte son yıllarda dini konulardaki açıklamaları ve paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken ünlü isimler...

Mustafa Ceceli'den Flaş Çocuk Açıklaması!

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli’nin eşi Selin İmer’in, Filipinli bir dadıyla anlaşma yapması hamilelik iddiasını gündeme getirmişti. Hacı Mustafa Ceceli, eşi Selin İmer hakkında magazin dünyasında çıkan haberler üzerine şu açıklamayı yaptı: “Eşim ve ben şu anda çocuk düşünmüyoruz. Çıkan haberler doğru değil.” dedi.

MUSTAFA CECELİ KİMDİR?

9 yıllık eşi Sinem Ceceli'den boşandıktan sonra adı sarışın güzel Selin İmer'le anılmaya başlayan, ardından da yaşadıkları aşk fotoğraflarla ortaya çıkan ve son zamanlarda sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi olan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, 1980 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Müzik yaşamına küçük yaşlarda başlayan ünlü popçu Ceceli, aynı zamanda dizilerde de boy göstermiştir. Müzik kariyerine ünlü isimlerin vokalistliğini yaparak başlayan Ceceli, ilk albümünü 2009 yılında piyasaya sürdü. Birçok albüme imzasını atan ve ödül alan sevilen şarkıcı Mustafa Ceceli, 2003 yılında hacca gitmiştir.

SELİN İMER KİMDİR?

Merhum iş adamı İnsel İmer ile Canan İmer'in kızları sarışın güzel Selin İmer, 14 Ocak 1983’te dünyaya geldi. İtalyan Orta Okulu ve MEF Okulları'nda orta öğrenimini tamamlayan sosyetik güzel İmer, ABD'ye giderek psikoloji, moda ve reklam üzerine eğitim aldı. Yedi yıl yurt dışında hayatını devam ettiren sarışın güzel Selin İmer, ülkeye döndükten sonra pek çok isimle anıldı. Selin İmer'in adı Doruk Kaya, Alican Ulusoy ve Beşiktaş eski Başkanı Serdar Bilgili gibi ünlülerle anılmıştı. Yıldız futbolcu Arda Turan ile de ismi anıldı. Fakat her iki isim de iddiaları yalanladı. Kürk giydiği için ünlü isimler tarafından eleştiri oklarının hedefi haline gelen Selin İmer, “Şuna param yetmiyor’ desene! Hayvanı ben mi katlettim?” yanıtını vererek büyük tepki çekmişti. Bir dönem fazla kilolarıyla dikkat çeken sosyetik güzel Selin İmer, Şeyda Coşkun'dan yardım alarak bir buçuk ay gibi kısa bir sürede 10 kilo vermeyi başarmıştı.