Ünlü sunucu ve şarkıcı Alişan'ın eski nişanlısı Eda Erol'un, estetiksiz fotoğrafları ortaya çıktı.

Eda Erol'dan Flaş Dava Açıklaması!

Ünlü sunucu Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol, önceki gün Akmerkez'de görüntülendi.

Ünlü sunucu ve şarkıcı Alişan'ın eski nişanlısı ünlü oyuncu Eda Erol, önceki gün yakın dostlarıyla birlikte Akmerkez'de yemek yerken magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Nişanlısı Alişan ile ayrıldıktan hemen sonra ortaya çıkan eski sevgilisi Okan Şenyolcu'ya dava açıp açmayacağıyla ilgili sorulan soruya, "Onunla uğraşacak ve dava açacak zamanım hiç yok. İşim gücüm var. Zamanımı daha fazla boşa harcamayacağım" yanıtını verdi.

EDA EROL KİMDİR?

Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol'da çıkan haberler sonrası Alişan ile birlikteliğini doğruladı.

Eda Erol, Esra Erol’un kız kardeşidir. 1986 yılında İstanbul’da doğan Eda Erol, Sinop’lu anne ve Göçmen bir babanın 4. kızlarıdır. Babası emekli polis olan Erol, Neşe Erberk ajansa bağlı manken olarak çalışmaktadır. Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Yallı Çalgılar Bölümü’nden mezun olmuştur.

Yaklaşık 2 yıl tiyatro eğitimi aldıktan sonra, 2014 yılında ” Stajyer Mafya ” isimli filmle ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Bu yıl ikinci oyunculuk deneyimi olan ” 46 Yok Olan ” isimli dizide Neşe karakterine hayat vermektedir. Eda Erol, 163 cm 56 kg ölçülerinde kumral ela gözlüdür. Feridun Fikret Ajans’a kayıtlı oyunculardan biri olan Eda Erol, 3Mota ( Ümit Çırak Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesi ) ‘da çeşitli tiyatro oyunlarında da yer almıştır.

ALİŞAN KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerden biri olan ünlü şarkıcı Alişan, 1976 yılında İstanbul'da doğdu. Aslen Bingöl'lü olan ünlü şarkıcı Alişan'ın müziğe karşı yeteneği çok küçük yaşlarda anlaşılmıştır. Lise yıllarında babasının desteği ile kaset çıkaran Alişan, ilk albümünü 1991 yılında piyasaya çıkardı. Daha sonra birçok albüm çalışmasına imzasını atan türkücü Alişan, çıkardığı 'Kralı Gelse' parçası ile büyük ses getiren önemli isimlerden biri oldu. Müzik yaşamının dışında oyunculuk geçmişi de olan ünlü şarkıcı Alişan'ın ilk oynadığı televizyon dizisi 'Aynalı Tahir' oldu. Hem şarkıcılık hem oyunculuk yapan Alişan, oyunculuk anlamındaki asıl çıkışını 'Cennet Mahallesi' adlı dizide yapmıştır. Sevilen sunucu Alişan, son olarak ünlü manken Çğla Şıkel ile 'Her Şey Dahil' programını sunmuştur.