Sosyal medyada her yaptığı konuşulan Hanife aradığı damat adayını sonunda buldu. Zuhal Topal ve Esra Erol'da damat arayan ama bulamayan Hanife gönlünü Furkan Alkoç isimli gence kaptırdı. Beraber fotoğraf paylaşan ve sık sık gezen ikili aşklarını her fırsatta dile getirmeyi ihmal etmiyorlar. İzdivaç programı deyince akla gelen isimlerden biri olan Hanife aradığı aşkı nihayet buldu. Birçok kesim tarafından eleştirilen fakat bir o kadar hayranı olan Hanife instagram hesabından yeni sevgilisi ile olan fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmiyor.

Gelin Adayı Hanife'nin Yeni Dizisi Belli Oldu!

Zuhal Topal ile İzdivaç programına katılıp gelin adayı olan Hanife Gürdal uzun zamandır ortalarda gözükmüyor. Programa katılmaktan vazgeçen ve aradığı damat adayını bulamayan Hanife, instagram'da fotoğraf paylaşmaya devam ediyor. İnstagram'da yaptığı paylaşımlarla parayı kıran Hanife'nin şarkıcılığa soyunduğu konuşuluyordu. Fakat gelen son bilgiye göre Hanife, bir diziye transfer oldu. Fenomen gelin adayı olan ve yaptığı her zaman çok konuşulan Hanife Gürdal'ın yeni projesi belli oldu. İnstagram'dan yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren ve yaptığı reklamla parayı kıran Hanife, TV 8'de yayınlanan Aşkı Roman dizisinde oynayacak. Zuhal Topal’la da ünlü olan sosyal medya fenomeni ve zengini Hanife Gürdal Tv8’de izleyicisi karşısına çıkan Aşkı Roman dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu.

HANİFE GÜRDAL KİMDİR?

Star TV ekranlarında yayınlanan ünlü sunucu 'Zuhal Topal'la' izdivaç programında ünlenen fenomen gelin adayı Hanife Gürdal kimdir? İşte fenomen gelin adayı Hanife'nin kısa biyografisi...

Fenomen gelin adayı Hanife, 1995 yılında İzmir Torbalı'da dünyaya geldi. Lise mezunu olan gelin adayı Hanife, izdivaç programında fenomen olduktan sonra sosyal medyanın en çok konuşulan gelin adayları arasında yer almıştır. Hanife Gürdal, 1.64 boyunda ve 59 kilodadır. Uzun zamandır ünlü sunucu Esra Erol'un izdivaç programında talibini arayan Hanife Gürdal, daha sonra Zuhal Topal'ın programına katılmış taliplerine ret cevabı vermesiyle fenomen olmuştur. Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal'ın 3 kardeşi vardır ve daha önce hiç evlenmemiştir.