Magazin dünyasının öne çıkan isimlerinin makyajsız hallerini sizler için derledik. İşte ünlü isimlerin makyajsız halleri...

MAKYAJ YAPMADAN DA GÜZEL GÖRÜNMENİN ALTIN SIRLARI!

Makyaj yapmadan güzel görünmeyi her kadın ister. Sağlıklı bir cilde sahipseniz günlük hayatta makyaj yapmanıza gerek kalmayacaktır.

Sağlıklı bir cilde sahipseniz dışarıdan görüntünüzde o kadar muhteşem olur. Bu nedenle cildinizi iyi temizlemiş olmanız çok önemlidir. Cilt tipinize göre güvendiğiniz ürünler ile düzenli olarak cilt temizliğinizi gerçekleştirin. Özellikle akşam yatmadan önce mutlaka cildinizi temizleyin. Sabah kalktığınızda aynada yüzünüzün ışıldadığını görebileceksiniz. Gün içerisinde cildinizde biriken kirleri yatmadan önce temizlemeniz rahat bir uyku çekmeniz için de iyi olacaktır.

NEMLENDİRİCİYİ ASLA BIRAKMAYIN

Sağlığınıza özen göstermeniz için her gece yatmadan önce mutlaka cildinizi temizleyin ve nemlendirin.

GÖZ ÇEVRESİ ÖNEMLİ

Göz altında kapatıcılara başvurmak yerine akşamları yatmadan göz çevrenize uygun olarak hazırlanmış kremler ile bakım yapabilirsiniz. Sabahları da güne başlamadan önce aydınlatıcı özelliğe sahip nemlendiriciler size yetecektir.

UYKUNUZA DİKKAT EDİN

Cildinizin ışıltılı bir görünüme sahip olması için günde mutlaka 7 saat uyumanız gerekmektedir. Yeterli uyumadığı takdirde bunun etkileri de direkt olarak cilde yansımaktadır.

PEELİNG YAPMAYI UNUTMAYIN

Cildinizdeki ölü derileri temizlediğinizde cildiniz de yenilenecektir.

DİŞLERE GEREKEN ÖNEMİ VERİN

Dişlerinizi düzenli olarak fırçalamanız ve temizlemeniz ağız bölgenizin daha sağlıklı ve güzel gözükmesini sağlar. Beyazlatıcı diş macunlarından yardım alarak dişlerinizi beyazlatabilirsiniz.