Magazin dünyasının gözde isimlerinin oturdukları lüks evler, objektiflere yansıyınca adresleri ifşa oldu.

Aslı Enver'in Estetik İddiası Sosyal Medyayı İkiye Böldü!

Güzel oyuncu Aslı Enver hakkında, ortaya şoke eden bir estetik iddiası atıldı.

Ekranların başarılı oyuncusu Aslı Enver, 'İstanbullu Gelin' dizisinin yayınlanan yeni bölümünde giydiği kıyafetle çok konuşuldu. Güzel oyuncu Enver hakkında, ortaya atılan estetik iddiası sosyal medyayı ikiye böldü. Bazı hayranları güzel oyuncunun göğüslerine silikon taktırdığı yorumunu yaparken, bazıları ise giydiği kıyafetten dolayı öyle göründüğü yorumunda bulundu.

ASLI ENVER'DEN MURAT BOZ AÇIKLAMASI!

Star TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran ancak geride bıraktığımız haftalarda sezon finali yapan sevilen dizi 'İstanbullu Gelin'de' Süreyya karakterine hayat veren güzel oyuncu Aslı Enver, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Murat Boz hakkında flaş açıklamalarda bulundu. İki ay önce ayrıldıktan sonra tekrar bir araya gelen genç kızların sevgilisi Murat Boz ve Aslı Enver yeni bir karar daha aldı. TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'İşte Benim Stilim' moda yarışmasında fenomen olan Nihal ve Bahar Candan kardeşler ve '3 Adam' programının ünlü sunucusu Eser Yenenler'in evinde organize edilen parti sonrası ayrılma kararı alan Murat Boz ve Aslı Enver çifti, barıştıktan sonra aynı evde oturmama kararı aldı.

Reying rekorları kıran 'İstanbullu Gelin' dizisinde oynayan başarılı oyuncu Aslı Enver, yakın çevresine şunları ifade etti: “Ayrı evlerde daha güzel gidiyor ilişki. Birbirimizi merak ediyoruz. Bir-iki ay böyle devam edeceğiz” dediği öğrenildi. Herkes ünlü çiftin bu kararını nereye kadar devam ettireceğini merak ediyor.