O aşina olduğunuz yüzlerin kopyala-yapıştır versiyonlarını görünce şaşırmamak mümkün değil; ancak bazı ikizlerin hiç benzemiyor oluşu da en az o kadar şaşırtıcı. Onlardan birer tane daha var! Bazıları birbirinin aynısı, bazılarıysa birbirine pek benzemiyor. Ama hepside ikiz. Ekranlarda hayranlıkla izlediğimiz, sevdiğimiz oyuncuların gerçek hayatta ki ikizleriyle tanışın...

Hande Soral kimdir?

Oyuncu Bensu Soral'ın ablası Hande Soral kimdir? Hande Soral nerelidir? İsimsizler dizisiyle tekrar televizyona dönen Hande Soral kimdir? İşte Hande Soral hakkındaki tüm detaylar...

Hande Soral (2 Şubat 1987; İnegöl) Türk oyuncu.

2 Şubat 1987 yılında Bursa'nın İnegöl ilçesinde dünyaya geldi. Bensu ve Betirhan adından ikiz kardeşleri var ve Soral gibi oyunculuk yapıyorlar. İlkokul ve ortaokulu Bursa'da bitirdi. Lise öğrenimini yine Bursa'da olan İnegöl Turgut Alp Anadolu Lisesi'nde tamamladı. Üniversite öğrenimi için İstanbul'a geldi ve Bilgi Üniversite'sinin Psikoloji bölümünde eğitimini tamamladı.

2008 yılında Soral'ın 'Komedi Dükkanı' adlı programı izlemeye gitmesi ile tüm hayatı değişti. Tolga Çevik'in oynadığı Fırat Parlak'ın yönetmenlik yaptığı 'Komedi Dükkanı' adlı programa Çevik Soral'ı misafir olarak sahneye çıkardı.

Yönetmen Parlak Soral'ın performansını beğendi ve ona oyuncu olayı teklif etti. Bu teklif üzerine Soral'ın tüm hayat çizgisi değişti ve oyunculuğa yöneldi.

Oynadığı filmler ve roller:

2008 Komedi Dükkanı - Kendisi - Hande Soral 2.Sezon Konuk Oyuncu, Televizyon dizisi

2008 - 2011 Küçük Kadınlar - Armağan, Başrol Oyuncusu, Televizyon Dizisi

2010 - Gecekondu Kendisi - Hande Soral Televizyon programı

2011 - Bir Günah Gibi - Figen Yardımcı Oyuncu, Televizyon dizisi

2012 - 2013 Alev Alev - Ümran Başrol Oyuncusu, Televizyon dizisi

2013 - Fatih Gevherhan Sultan Başrol Oyuncusu, Televizyon dizisi

2014 -Çalıkuşu - Azelya Yardımcı Oyuncu, Televizyon dizisi

2014 - Yılanların Öcü - Fatma Başrol Oyuncu, Televizyon dizisi

2016 - Kalbim Yangın Yeri - Leyla Başrol Oyuncu, Televizyon dizisi

2017 - Evlat Kokusu - Zeynep Başrol Oyuncu, Televizyon dizisi