Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın tesettürlü stili konusunda en dikkat çeken özelliği, ihtişamlı ve özenle yapılan başörtüsü olduğu söylenebilir. First Lady Emine Erdoğan hanımefendinin başörtüsü, giyimine bağlı olarak naturel seçiliyor. Renk olarak ise, birbirine yakın tonlar kullanılıyor. Emine Erdoğan hanımefendiye, bu seçimler çok yaşıyor ve tesettürlü birçok kadına ilham oluyor.

First Lady Emine Erdoğan hanımefendi, özellikle canlı olmayan doğal ve naturel renkler kullanmayı tercih ediyor. En çok, mavi, kırmızı ve krem tonlarından oluşan renkleri kullanmayı seviyor. Bu fotoğrafta da kırmızı rengini kullanıp, krem rengiyle hareket katmıştır.

First Lady Emine Erdoğan'ı son zamanlarda, ceketle ve pantolonları birlikte kombinlerken gördük. Ne giyse yakışan ve her geçen gün stiliyle sürekli konuşulan hanımefendinin tarzını daha yakından takip edip, sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.EMİNE ERDOĞAN KİMDİR?

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Eşi First Lady Emine Erdoğan Hanımefendi kimdir? İşte Emine Erdoğan Hakkında Tüm Bilinmeyenler...

Emine Erdoğan, 1955 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Siirtli'dir. Okuduğu okulu kendi isteğiyle bırakarak, Kadınlar Derneği'ne üye oldu. 4 Temmuz 1978 yılında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile evlendi. Bu evlilkten 4 çocuk dünyaya geldi. First Lady Emine Erdoğan, Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği kurucularındandır.