İtalyan makyaj markası KIKO Milano, özellikle yazın evlenecek olan gelin adayları için düğünlerine damga vuracak makyaj trendlerini açıkladı. KIKO Milano'nun göz alıcı ve yükselen trendlerini tüm kadınlar için ulaşabilir yapan Milano markası, geniş kapsamlı trendleriyle yaz düğünlerini anlamlı kılıyor. KIKO Milano, bu yaz doğallığın ve göz alıcılığını vurgulayacak. İşte KIKO Milano makyaj markasının, gelin olacaklar için hazırladığı makyaj trendleri...

2018 MAKYAJ TRENDLERİ

2018 yazında evlenecek olan bayanların kuğu gibi beyaz gelinliklerini bronz tenleri taçlandıracak. Elmacık kemiklerini ortaya çıkarmak için kontür paletleri en büyük destekçiniz olacak. Bronz bir tene sahip olmak isteyen gelin adayları mutlaka krem ürünleri tercih etmelilerdir.

2018 yaz trendi makyajında gelinlerde en çok dikkat eden detaylardan biri gözlerdir. Gözlerde, can alıcılık çok önemlidir. Yazın mutlaka göz makyajı tercihiniz doğallıktan yana olmalıdır. 2018 yılında düğün makyajlarında açık renkler trend olacak. Gözlerini ön plana çıkarmak isteyen gelin adayları, eyelinerlerini kuyruklu çekebilirler. En özel gününüz olan düğününüzde, gözlerinizde gür bir etki yaratmak istiyorsanız takma kirpik de tercih edebilirsiniz.

2018 yazında evlenecek olan gelinlerin göz makyajları ön planda olacağından, kaşlarına çok fazla dokunmamaları önerilmektedir. Doğal kaşlar bu sene çok moda. Düğün makyajınızı yaptırırken kaş fırçası ile kaşlarınızı yukarı doğru tarayarak doğal bir etki yaratabilirsiniz.

Makyajınızın son aşaması olan dudaklarda bu sene doğallık ön planda olacak. Koyu rujlar yerine, natural renkleri tercih ederseniz, düğün gününüzde muhteşem görünebilirsiniz.