Havaların soğumasıyla şal ve atkılar saklandıkları yerden bir bir çıkmaya başladı. Sonbahar ve kış kombinlerimizin vazgeçilmez aksesuarı olan atkı ve şallar sayesinde kıyafetlerinize farklı hava katabileceğiniz gibi aynı atkı ile birbirinden farklı stil elde edebilirsiniz. Kombinlerinizi değiştirecek birbirinden farklı kullanım önerilerini sizler için derledik…

SALAŞ BOYUN MODELİ

Atkınızı veya şalınızı boynunuzda dolayıp bir tarafını geriye atarak sokak modasına el sallayın. Bu kullanım şekli ile günlük seçimlerinize modern bir hava katacaksınız.

İKİ KAT DOLAMA MODELİ

Bu kullanım, atkı ve şal takanların neredeyse en çok tercih ettiği model. Ayrıca yapması çok kolay. Atkınızı bir kere dolayıp uçlarını iki yana alarak kullanabileceğiniz bu kullanım önerisi kombinlerinizin tamamlayıcı parçası olacak.

PANÇO MODELİ

Bu görünümü elde etmek için sadece kullanacağınız ürünün ebatı önemli. Geniş bir atkı veya şalı omuzlarınızın üstüne alarak bir panço görünümü elde edebilirsiniz.

ÇİFT SARGI MODELİ

Atkınızı daha gösterişli bir hale getirmenin yolu boynunuza sabitlemekten geçiyor. İki kere dolarsanız hem sabit durmasını hem de daha gösterişli görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu yöntem için atkıyı boynunuza iki kere dolayıp uçlarını içinden geçirmeniz yeterli. Özellikle uzun hırka ve ceket kombinlerinizde bu yöntemden vazgeçemeyeceksiniz.

BÜYÜK BEDEN ŞALLAR

Yere kadar uzanan atkı modelleri tarzınızı anında değiştirerek görüntünüzü daha dikkat çekici hale getirecektir. Kombinlerinizin üstüne gelişigüzel alacağınız atkılarla farklı tarzlar yaratabilirsiniz.