Astrolog İrem Su, sizler için 9 Ekim 2017 günlük buç yorumlarını değerlendirdi.

KOÇ BURCU

Planlarımızı başkalarıyla ortaklaşa şekilde çözümlemek için gayret göstermeliyiz. Ancak bunun ayarı önemli. Siz düşüncelerinizi iletiniz karşı tarafa, diğerleri ne söylüyor bir dinleyiniz.

BOĞA BURCU

Bugün parasal harcama eğiliminiz yüksek. Hele bir şeylere canınız sıkkınsa, kendinizi mutlu etmek istersiniz. Bu doğal olarak bir şeyler satın almak, hoşunuza giden bir şeye sahip olmak için kesenin ağzını açmak anlamına gelir.

İKİZLER BURCU

Bugün iletişimde öncüsünüz. Eğer söyleyecek bir şeyleriniz varsa, ki daima vardır bunları çekinmeden ortaya koyabilirsiniz. Sonuçta içimde tutacağıma, söylerim rahatlarım diye düşünebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Eğer canınız bir şeye sıkılıyorsa ve derdinizi kimseye anlatamıyorsanız benim tavsiyem bugün hislerinizi bir günceye veya bir kağıda dökün ve rahatlayın.

ASLAN BURCU

Eğer yeni bir adım atmak istiyorsanız, planlı olmakta yarar var. Tansiyon veya diğer sağlık şikayetlerinizi önemseyiniz. Birilerinin desteğine ihtiyacınız varsa, bunu istemekten çekinmeyin.

BAŞAK BURCU

Zamanı iyi kullanmalıyız. Görüşmemiz varsa saatinde orada olalım. Yaratıcı düşünmeye çalışalım. Zor işler karşımıza geldiğinde hevesimizi kaybetmeden, başarıyla halledeceğimizden emin olalım.

TERAZİ BURCU

Eğer sorunlar varsa, bunları sineye çekmek, sürekli alttan almak da aslında çözüm olmaz. Tabii ki konuşulmalı, hakça hareket edilmeli, ortaklaşa karar verilmelidir.

AKREP BURCU

Bir iş teklifinde bulunurlarsa, şartları soralım ve alacağımız miktarı bilelim. Bugün bir ödememiz varsa geciktirmeyelim. Evraklarımızı kontrol edelim.

YAY BURCU

Gerginlikten uzak durmak için bilinçli davranmakta yarar görüyorum. İş ilişkilerinde bu enerji, karşı tarafın size sunduğu şartları ve sizin de düşündüklerinizi bilinçli bir şekilde ortaya koymanız gerektiğini gösteriyor.

OĞLAK BURCU

İş konularında şu aralar belki önemli bir karar vermek veya yeni bir planı yürürlüğe koymak niyetindeyseniz, ben derim ki, kendinizden emin olunuz. Olur ya, bir endişe, huzursuzluk sizi sarabilir.

KOVA BURCU

Ben böyle istiyorum demek yerine, ortam ve koşullar göz önüne alınırsa başarılı olabiliriz. Yenilikler, değişim ve dönüşüm sizin önünüzde yeni kapılar aralıyor.

BALIK BURCU

Çok fazla aktivite bu iki gün boyunca etkili olacaktır. Telefon, mailleşme, sosyal ilişkiler, iş konuları, eğitim ve yolculuklar yine gündem maddenizde yer almaya devam edecek.